O Nas

Kilka słów o nas...

  Jeżeli szukacie Państwo kamerzysty, fotografa na ślub, wesele, komunie, chrzest to doskonale trafiliście.Nasza Firma zajmuje się profesjonalną produkcją filmów video oraz fotografią cyfrową już ponad 6 lat. Krótko mówiąc to nasze dwie pasje, w które angażujemy całą swoją energię. Jesteśmy młodymi, ambitnymi ludźmi, dlatego nie spoczywamy na laurach. Stale idziemy do przodu, rozwijając i doskonaląc swoje umiejętności.

Każde zlecenie traktujemy wyjątkowo. Tworzymy filmy, które mają swój indywidualny, niepowtarzalny charakter i klimat. Jesteśmy oczywiście także otwarci na Państwa pomysły i sugestie. Staramy się, żeby materiał foto-video odzwierciedlał ulotność chwil, do których w niezwykle przyjemny sposób będzie się wracało po wielu latach.

Wieloletnie doświadczenie w branży video i fotograficznej oraz najnowszy profesjonalny sprzęt jakim dysponujemy sprawia, że spełniamy wszystkie wymagania na najwyższym poziomie.

Nasz kamerzysta i fotograf to odpowiedzialni i rzetelni fachowcy, którzy w razie potrzeby poprowadzą Państwa krok po kroku w realizowanych produkcjach. Dzięki temu, te cudowne i wyjątkowe chwile, zostaną pięknie udokumentowane, a otrzymane od nas filmy i zdjęcia, stanowić będą dla Państwa niezapomniane pamiątki.

Zapoznajcie się z naszym Portfolio i jeśli podoba się Wam nasz styl fpracy prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania i zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą.

 

 

Pozwólcie nam opowiedzieć Waszą wyjątkową historię

w wyjątkowy sposób....

Najwyższy czas abyśmy się poznali.


Video Flash